dachy, okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
tel. (34) 313 49 39

Gonty bitumiczne

Gonty bitumiczne

GAF

GAF - amerykański producent gontów

USA to pionier w produkcji lekkich materiałów do pokryć dachowych tzw. gontu bitumicznego. Firma GAF Materials Corporation to z kolei lider w tej dziedzinie.

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do podnoszenia jakości produktów spowodowało, że Firma GAF Materials Corporation jest obecnie największym producentem dachówek bitumicznych w USA. Dzięki współpracy i wymianie doświadczenia z konstruktorami otrzymano produkty o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, wyjątkowej estetyce oraz w szerokiej gamie kształtów i kolorów.

KERABIT

Produkty KERABIT zdobyły uznanie klientów na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość, gwarantowaną poprzez wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm . Na rynku polskim marka KERABIT kojarzy się przede wszystkim z wysokiej jakości gontami bitumicznymi modyfikowanymi SBS, oferowanymi w różnych kolorach i kształtach.

OWNES CORNING

Gonty Owens Corning zostały opracowane specjalnie po to, aby poprawić kontrast i zwiększyć trójwymiarowość dachu. Dzięki zastosowaniu wielu barw i odcieni gonty gwarantują niepowtarzalny efekt. To wyjątkowe połączenie barwy i głębi sprawia, że gonty są jedyne w swoim rodzaju. Gonty bitumiczne są oferowane w popularnych kolorach z wyraźnym kontrastem i dodatkowym cieniowaniem poprawiającym wrażenie trójwymiarowości.

osoba kontaktowa

Oskar 
tel. +48 501 607 266

Piotr
tel. +48 507 051 669

Damian
tel. +48 792 112 883

tel. +48 (34) 313 49 39


biuro@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Facebook Dachmet.pl
Top