dachy | okna

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8 - 17
sobota 9 - 13

Dachówki cementowe

Dachówki cementowe

DACHÓWKA BRAAS – ZINTEGROWANE SYSTEMY DACHOWE

Komponenty systemu dachowego Braas oferują pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław.

Wszystkie dachówki firmy BRAAS są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru, a ich przynależność do systemu Braas jest gwarantem ich trwałości i satysfakcji z użytkowania.

DACHÓWKA EURONIT

Systemy pokryć dachowych EURONIT są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata.

osoba kontaktowa

Oskar Sikorski
tel. +48 501 607 266

Piotr Cupiał
tel. +48 507 051 669

Damian Haus
tel. +48 792 112 883

 

Bartłomiej Cis
tel. +48 518 592 081

tel. (34) 313 49 39


biuro@dachmet.pl
Dachmet

Dzień Dobry,
W czym możemy pomóc?

Facebook Dachmet.pl
Top